Andris Bukolovskis
 

Andris Bukolovskis ir autoritāte Latvijas profesionālās dejas pasaulē, viens no pieredzējušākajiem māksliniekiem un horeogrāfiem. Mācījies Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā, guvis plašu profesionālo pieredzi ASV, veidojis horeogrāfijas ārzemju zvaigznēm, tostarp strādā ar itāļu dziedātāju In-Grid. Viņa nodarbības ir ļoti profesionālas un radošas. Andris spēj īsā laikā sasniegt labu rezultātu un palīdzēt katram dalībniekam atvērties. Viņš ir prasīgs, bet pozitīvs un nodarbības valda lieliska atmosfēra. Andris ir īsts virtuozs, kurš pāvalda plašu deju stilu klāstu.

Anastasiya-2.jpg
Anastasiya-2.jpg

press to zoom
Anastasiya-4.jpg
Anastasiya-4.jpg

press to zoom
Anastasiya-1.jpg
Anastasiya-1.jpg

press to zoom
Anastasiya-2.jpg
Anastasiya-2.jpg

press to zoom
1/4
Anastasija Vorkunkova - Anastasiya

 

 

Profesionālā dejotāja, daudzu deju stilu virzītāja Latvijā un ārzemēs, horeogrāfe ar ilgstošu pieredzi.

Dažāda mēroga starptautisko deju pasākumu dalībniece, uzvarētāja un organizatore.
Starptautiskā līmeņa deju sacensību/festivālu žūrijas dalībniece.
House Dance un Waacking deju stilu aizsācēja Latvijā.
Pasaules Waacking dejotāju apvienības "Imperial House of Waacking" pārstāve.

Anastasija piedalās dažāda mēroga projektos ar skatuves māksliniekiem, dziedātājiem. Piedalās TV raidījumos kā horeogrāfe, izpildītāja un organizatore.

Regulāri sadarbojas ar ārvalstu partneriem no Zviedrijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, ASV, Portugāles, Krievijas (Maskava, Sanktpēterburga), Baltkrievijas, Čehijas, Lietuvas, Igaunijas uc.

 

Roman Tsikvarov

 

Deju studijas „732” vadītājs, horeogrāfs (Igaunija)

Strādājis deju aģentūrā „Galaxy” un varietē teātrī „Viru variete”. 2005.gadā sasniedza „S” kategoriju sporta dejās. 2004.gadā pievērsies street stiliem un ir Igaunijas čempions street stilā, kā arī Eiropā 6.vietas ieguvējs. Mācījies pie Jabbawockeez (ASV), Cherie Hampton  (Zviedrija), Romeo Ballayan (ASV), Jamie (ASV), Bounce Summer Camp (Zviedrija), Hanna Hambestorn (Zviedrija), Ivan Blacktokk (Lielbritānija), Sisco Gomes (Lielbritānija).

Roma ir ārkārtīgi profesionāls, tai pašā laikā atvērts un sirsnīgs pedagogs. Viņa nodarbībās valda dzirkstošs humors un neizsīkstošs dejas prieks, bet īpašu garšu piešķir viņa daudzpusīgā pieredze - no sporta dejām līdz hip-hopam.

Simona Anaņiča

 

Deju apmācības studijas “Soul of Dance” dibinātāja un vadītāja.
Absolvējusi LKK (dejas un horeogrāfijas nodaļu), strādājusi kā horeogrāfs un deju pedagogs modeļu aģentūrā "GMT", veidojusi horeogrāfijas modes skatēm, tai skaitā arī skatēm Riga Fashion Week ietvaros, veidojusi deju horeogrāfijas basketbola kluba "VEF Rīga" karsējām; stādījusi deju horeogrāfijas daudziem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, kā arī vienai no lielākajām 'showproduction' kompānijām Skandināvijā – “Dance Factory”.

Apmeklējusi deju seminārus un meistarklases pie pedagogiem no ASV, Slovēnijas, Moldovas, Francijas, Krievijas, Igaunijas, apgūstot street dance, contemporary dance, jazz tehnikas.

Simona piedalījusies TV3 šovā “Dejo Nost”, 10 nedēļu laikā katru nedēļu veidojot deju horeogrāfijas un apmācot dejošanā savu partneri Ritvaru Božu un finālā iegūstot 2.vietu.

simona_web.jpg
simona_web.jpg

press to zoom
08oct16_simona2.jpg
08oct16_simona2.jpg

press to zoom
simmm.jpg
simmm.jpg

press to zoom
simona_web.jpg
simona_web.jpg

press to zoom
1/4
Kārlis Grīnerts

 

1998. gadā beidza mācīties Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā, strādājis Latvijas Nacionalajā Operā, paralēli apguvis jazz deju, vēlāk strādājis "Grand Cabare Admiral" kā solists.

Strādājis ar tādiem pasaules līmeņa horeogrāfiem: Boriss Eifmans (Krievija ), Čao Džekijs (Ķīna), Joey Doucette (ASV), Thomass Benstem (Zviedrija) u.c.

Strādājis ārzemēs, aģentūrās: „Rios Productions” (Francija), „Galaxy” (Igaunija), „Danzenfantasy Productions” (Anglija), „Dance Factory” (Igaunijā).

Jekaterina Proņina

 

„Visu mūžu nodarbojos ar dažāda veida deju formām. Jau vairāk ka 10 gadus nodarbojos ar aerobiku. Interesējos par jogu un visām jaunajām dejas un sporta tendencēm. Ļoti patīk radoši strādāt ar cilvēkiem – gan mazajiem, gan pieaugušajiem, kā arī iepazīties ar jaunām kultūrām un mācīties jaunas valodas,” par sevi saka Katja.

Jekaterina mācījusies Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā un Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā, tad pārcēlusies uz Poliju, kur studēja horeogrāfiju, apguva bērnu pedagoģiju un psiholoģiju, līdztekus strādājot kā baletdejotāja opernamos Čehijā un Polijā. Strādājusi arī teātra akrobātikas šovā „Tropical Island” Berlīnē, kā arī teātra akrobātikas grupās Polijā (teātra akrobātikas grupas „Ocelot Fundation” un „Flycube”, teātris „Capitol”, maģijas priekšnesumi Nomi Magic”), apguvusi Zumba Fitness instruktora kursu un aerobikas instruktora kursu.

Pēc atgriešanās Latvijā Katja sāka strādāt par klasikas pasniedzēju deju grupā „Ritms” un uzsāka studijas Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā, deju un ritmikas skolotāja specialitātē.

 

IMG_3475a.jpg
IMG_3475a.jpg

press to zoom
IMG_3458aa_a.jpg
IMG_3458aa_a.jpg

press to zoom
FirmaeImg_0197.jpg
FirmaeImg_0197.jpg

press to zoom
IMG_3475a.jpg
IMG_3475a.jpg

press to zoom
1/3
Kristiāna Cimermane

 

Kristiāna mācījusies Latvijas Kultūras koledžā deju kolektīva vadītāja specialitātē, bet Latvijas Kultūras akadēmijā apguvusi modernās dejas horeogrāfiju.

"Dejas burvību es salīdzinu ar mīlestības burvību. Mīlestības burvība slēpjas faktā, ka tās noslēpumainais raksturs ir iemesls tam, ka neviens nav nonācis pie visiem pieņemamas mīlestības definīcijas. Tas ir gluži kā ar deju. Deja rada dažādus iespaidus, dažādus viedokļus un katram skatītājam tā rada savu definējumu, savu sapratni. Lūk tā ir tā burvība, pēc kuras es tiecos, mīlot, radot un dejojot deju," saka Kristiāna.

Marta Zeimule

 

Marta dejo kopš 3 gadu vecuma. Kā daudzi latviešu bērni, sāka ar tautas dejām, kurām ir uzticīga vēl šobrīd. Tomēr tīņa gados Marta pievērsās hip-hopam un atklāja sev burvīgo brīvību, ko sniedz šis deju stils. Viņa ir gatava šo brīvības garšu iemācīt izgaršot arī citiem. Gadu gaitā Marta ir secinājusi, ka deju nodarbības ir lielisks veids, kā uzturēt sevi labā formā. Marta bijusi arī VEF basketbola kluba karsējmeitene.

 

Nadežda Beļajeva

 

Ieguvusi izglītību Latvijas Kultūras akadēmijā, Modernās dejas apakšprogrammā, maģistra grādu horeogrāfijā ieguvusi Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Strādā kā modernās dejas pedagoģe Latvijas Mūzikas akadēmijā, pasniedz vairākās deju studijās.

Profesionālo dejas izglītību papildinājusi daudzās meistarklasēs, pie pasaulē atzītiem dejotājiem un horeogrāfiem, apgūstot dažādas modernās dejas tehnikas un virzienus.

Aktīvi piedalās vietējos un starptautiskos dejas mākslas un kultūras projektos un izrādēs. 

Dramatisko izrāžu „Mākonis biksēs” (DDT), „Stikla zvērnīca” (Valmieras teātris) kustību režisore. Laikmetīgās dejas izrāžu „Manā mazā Žilī”, „Uz Lielo zemi” horeogrāfe.