"Dance Storm 2015" pedagogi

Simona Anaņiča 
 

Deju apmācības studijas “Soul of Dance” dibinātāja un vadītāja.
Absolvējusi LKK (dejas un horeogrāfijas nodaļu), strādājusi kā horeogrāfs un deju pedagogs modeļu aģentūrā "GMT", veidojusi horeogrāfijas modes skatēm, tai skaitā arī skatēm Riga Fashion Week ietvaros, veidojusi deju horeogrāfijas basketbola kluba "VEF Rīga" karsējām; stādījusi deju horeogrāfijas daudziem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, kā arī vienai no lielākajām 'showproduction' kompānijām Skandināvijā – “Dance Factory”.

Apmeklējusi deju seminārus un meistarklases pie pedagogiem no ASV, Slovēnijas, Moldovas, Francijas, Krievijas, Igaunijas, apgūstot street dance, contemporary dance, jazz tehnikas.

Simona piedalījusies TV3 šovā “Dejo Nost”, 10 nedēļu laikā katru nedēļu veidojot deju horeogrāfijas un apmācot dejošanā savu partneri Ritvaru Božu un finālā iegūstot 2.vietu.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6
Mark 
 

Markam (Mark Gerasimow) ir 23 gadi, viņš dejo kopš 2008.gada. Viss sākās ar Hip Hopu, bet jau sešus gadus galvenais deju stils ir Popping.

Zināmākie projekti ar Marka piedalīšanos: “Ghetto Dance Academy”, “Baltic Tribe Poppers” un “Bad Manners”.

Vairāku konkursu dalībnieks un žūrijas loceklis Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Kaļiņingradā. Nupat ar uzvaru kategorijā 'Popping 2 pret 2' atgriezies no "Ghetto Games" festivāla Ventspilī.

Intemsīvajā kursā “Dance Storm 2015” Marku varēs satikt vienā vienīgā Popping nodarbībā – otrdien, 1.septembrī, plkst.19:30. Ir vērts pieteikties laicīgi, lai nepalaistu garām šo unikālo iespēju. Un, jā, - obligāti noskatieties video!

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5
Kristiāna Cimermane 
 

Kristiāna mācījusies Latvijas Kultūras koledžā deju kolektīva vadītāja specialitātē, bet Latvijas Kultūras akadēmijā apguvusi modernās dejas horeogrāfiju.

2015.gadā ieguvusi bakalaura grādu sociālantropoloģijā, specializējoties dejas antropoloģijā.

"Dejas burvību es salīdzinu ar mīlestības burvību. Mīlestības burvība slēpjas faktā, ka tās noslēpumainais raksturs ir iemesls tam, ka neviens nav nonācis pie visiem pieņemamas mīlestības definīcijas. Tas ir gluži kā ar deju. Deja rada dažādus iespaidus, dažādus viedokļus un katram skatītājam tā rada savu definējumu, savu sapratni. Lūk tā ir tā burvība, pēc kuras es tiecos, mīlot, radot un dejojot deju," saka Kristiāna.

"Dance Storm 2015" Kristiāna strādās gan ar pieaugušajiem (Jazz Contemporary), gan pasniegs laikmetīgā džeza un klasikas nodarbības īpašajā tīņu kursā.

 
Anastasija Vorkunkova - Anastasiya
 

Profesionālā dejotāja, daudzu deju stilu virzītāja Latvijā un ārzemēs, horeogrāfe ar ilgstošu pieredzi.

Dažāda mēroga starptautisko deju pasākumu dalībniece, uzvarētāja un organizatore.
Starptautiskā līmeņa deju sacensību/festivālu žūrijas dalībniece.
House Dance un Waacking deju stilu aizsācēja Latvijā.
Pasaules Waacking dejotāju apvienības "Imperial House of Waacking" pārstāve.

Anastasija piedalās dažāda mēroga projektos ar skatuves māksliniekiem, dziedātājiem. Piedalās TV raidījumos kā horeogrāfe, izpildītāja un organizatore.

Regulāri sadarbojas ar ārvalstu partneriem no Zviedrijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, ASV, Portugāles, Krievijas (Maskava, Sanktpēterburga), Baltkrievijas, Čehijas, Lietuvas, Igaunijas uc.

2015.gadā Rīgā organizējusi divus veiksmīgus deju notikumus: "Clubdance Queen and Kings" un "Best Show".

Intensīvajā kursā "Dance Storm 2015" pie Nastjas būs iespēja apmeklēt Waacking un Dancehall nodarbības.

1/5
Andris Bukolovskis 
 

Andris Bukolovskis ir autoritāte Latvijas profesionālās dejas pasaulē, viens no pieredzējušākajiem māksliniekiem un horeogrāfiem. Mācījies Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā, guvis plašu profesionālo pieredzi ASV, veidojis horeogrāfijas ārzemju zvaigznēm, tostarp strādā ar itāļu dziedātāju In-Grid. Viņa nodarbības ir ļoti profesionālas un radošas. Andris spēj īsā laikā sasniegt labu rezultātu un palīdzēt katram dalībniekam atvērties. Viņš ir prasīgs, bet pozitīvs un nodarbības valda lieliska atmosfēra. Andris ir īsts virtuozs, kurš pāvalda plašu deju stilu klāstu. 

Šogad ar Andri tiksimies Jazz Funk, Broadway Jazz un Hip Hop nodarbībās, arī īpašajā tīņu kursā.

Kārlis Grīnerts 
 

1998. gadā beidza mācīties Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā, strādājis Latvijas Nacionalajā Operā, paralēli apguvis jazz deju, vēlāk strādājis "Grand Cabare Admiral" kā solists.

Strādājis ar tādiem pasaules līmeņa horeogrāfiem: Boriss Eifmans (Krievija ), Čao Džekijs (Ķīna), Joey Doucette (ASV), Thomass Benstem (Zviedrija) u.c.

Strādājis ārzemēs, aģentūrās: „Rios Productions” (Francija), „Galaxy” (Igaunija), „Danzenfantasy Productions” (Anglija), „Dance Factory” (Igaunijā).

Šogad gaidām Kārli uz klasiskā baleta pamatu un Jazz nodarbībām, kurās būs iespēja novērtēt Kārļa stilu un mīlestību pret detaļām.

Snickers 
 

Snickers (jeb Aleksandrs Ivanovs) ir dejotājs un horeogrāfs, vairāku starptautiska mēroga sacensību dalībnieks un house battle laureāts, daudzu Latvijas deju sacensību dalībnieks un uzvarētājs.

Zināmākie projekti ar viņa piedalīšanos -  streetdance komanda "Jam Crew" un grupa "Bermudu divstūris".

Šķiet, vieni no pirmajiem vārdiem, ko izrunāja mazais Aleksandrs, bija "dejot" un "gribu uz meistarklasi!". Skatoties, kā dejo Snickers, nevar nesmaidīt. Un nav iespējams nedejot līdzi.

Intensīvajā kursā "Dance Storm 2015" gaidām viņu uz divām nodarbībām: House un Vogue Femme.

 

1/4
Avikk Parkour 
 

Indiešu horeogrāfs un dejotājs Avikk Parkour Rīgā ieradās pirms dažiem gadiem, lai piedalītos kabarē šovā, un tā arī palika Latvijā, nodibināja deju grupu LYBS (Let Your Body Speak), pasniedz deju nodarbības un meistarklases un ik gadu decembrī kopā ar kolēģiem pulcē pilnu “Palladium” zāli kārtējā kabarē uzvedumā.

Šā gada janvārī skatuves gaismu ieraudzīja viņa deju uzvedums “Sight through Insight” un kopā ar Aminatu veidotā horeogrāfija dziesmai “Love Injected”.

Emocionālais un atvērtais horeogrāfs ir pazīstams studijas “Soul of Dance” dalībniekiem pēc dažām meistarklasēm šā gada pavasarī. Viņš ar prieku dalīsies savās domās un sajūtās, neliegs padomu un būs gandarīts, ja pēc nodarbības aiziesiet ar “mājasdarbu” – ne tikai jaunu horeogrāfiju un dejas tehniku, bet arī jaunu izpratni par deju un dejošanu, ko izmantot turpmāk.

Avikk Parkour dejas manieri raksturo Bolivudas stila sapludināšana ar mūsdienu deju stiliem, mīlestība pret laikmetīgo deju un sīkām detaļām. Iedvesmojošs mix, kuru nedrīkst palaist garām.

 

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4