Intensīvais deju kurss "Dance Storm 2014"

Dance Workshop Sessions

 

Norises laiks: 2014.gada 30.augusts – 5.septembris

Norises vieta: Deju apmācību studija „Soul of Dance” , Rīga, Ģertrūdes iela 101 a, 2.stāvs

Kursa mērķis:  septiņu dienu laikā (22,5 stundās jeb 15 nodarbībās) būtiski paplašināt savu redzesloku skatuves mākslā un iegūt jaunas zināšanas par dažādiem dejas veidiem un to novirzieniem, jauninājumiem un pedējām dejas tendencēm. Deju kursa dalībnieki iegūs iespēju uzlabot savu dejas tehniku, izkopt stāju, iepazīt labāk sevi un savu ķermeni.

 

Nav svarīgi, vai Jūs esat jau dejas profesionālis vai amatieris – katrs kursa dalībnieks ir aicināts ņem sev līdzi tik daudz informācijas, cik spēj uztvert. Turklāt deju kursa nodarbības ir sadalītas dažādās sarežģītības pakāpēs.

 

Nodarbības paredzētas mazai cilvēku grupai (vienā nodarbībā līdz 13 cilvēkiem), tādējādi katram intensīvā deju kursa dalībniekam nodrošinot individuālu pieeju.

Pedagogi
Kursa programmā:

·         Nodarbības vadīs gan deju apmācības studijas „Soul of Dance” pedagogi, gan labākie viespasniedzēji no Latvijas un Igaunijas.

Anastasija Vorkunkova - viena no spēcīgākajām un zinošākajām Waacking deju stila pasniedzējām, mācījusies ārzemēs pie pasaules vadošajiem pasniedzējiem.

Jekaterina Proņina – absolvējusi Rīgas horeogrāfijas vidusskolu („baletskolu”), strādājusi baleta teātros Čehijā un Polijā. Ejot līdzi laikam, Jekaterina pievērsusies arī mūsdienu dejai, bet līdztekus enerģijai jaušama baleta ietekme - skaistas, graciozas un vieglas kustības, sievišķīgs šarms un pievilcība. Jekaterina ir arī guvusi mūsdienu deju pieredzi, strādajot par dejotāju pašmāju ‘show’ deju kolektīvos, izrādēs; vienā no lielākajām „showproduction” kompānijām Skandināvijā „Dance Factory”, kā arī kabarē teātrī  Vācijā.

Arī par pārējiem pedagogiem ir daudz ko stāstīt. Nevar nepieminēt multitalantīgo un pieredzes bagāto Andri Bukolovski, to pašu varu teikt par mūsu viesi no Igaunijas Romu Tsikvarovu, kurš savu labo slavu ieguvis, gan iegūstot dažus vērā ņemamas godalgas sporta dejās, gan vēlāk pievēršoties ielu dejām (Roma ir viens no retajiem, kuram izdodas uz savu valsti atvest deju pasaules zvaigznes no ASV). Viņa horeogrāfa talantus novērtē populārāko TV šovu veidotāji, kā arī lielākās showproduction  kompānijas Igaunijā...

 

- klasiskā deja (baleta pamati) (Kārlis Grīnerts)

- Lyrical Jazz (Andris Bukolovskis)

- Jazz Funk (Andris Bukolovskis)

- Broadway Jazz (Andris Bukolovskis)

- House (Roma Tsikvarov)

- Cabaret Jazz (Jekaterina Proņina)

- Laikmetīgā deja  (Contemporary dance) (Kristiāna Cimermane)

- Mūsdienu deju stilu mix (Simona Anaņiča)

- Dancehall (Anastasija Vorkunkova)

- Hip Hop /new style/commercial (Roma Tsikvarov)

- Hip Hop Lady Style (Marta Zeimule)

- Waacking (Anastasija Vorkunkova)

Šogad cenas ir zemākas:

viss kurss (15 nodarbības) - 85eiro

12 nodarbības -75 eiro

10 nod. - 70 eiro

5 nod. - 40 eiro

4 nod. - 35 eiro

3 nod. - 28 eiro

2 nod. - 20 eiro

1 nodarbība:

- 9 eiro (30. un 31.augustā)

-12 eiro (pārējās kursa dienās no 1. līdz 5.septembrim)

 

Atlaide!

Nāc kopā ar draugu un saņem atlaidi - apmeklē visu deju kursu par īpašu cenu - 70 eiro!

Pieteikšanās deju kursam „Dance Storm 2014”  līdz 25.augustam, veicot 50% priekšapmaksu (uz nodarbībām, kurās būs brīvas vietas, varēs pieteikties arī vēlāk).

Kontakti:

e-mail sofd@inbox.lv  tel. 26834382 / 29423307

Droši rakstiet vai zvaniet, ja rodas kādi jautājumi.

Vietu skaits ierobežots-lūdzam pieteikties savlaicīgi.

Pieteikšanās un maksa
 
Dance Storm 2014 nodarbību grafiks

Uzmanību! Svētdien, 31.augustā, Contemporary nodarbību 15:00 vadīs Nadežda Beļajeva