Šis deju stils apvieno sevī Jazz, Modern, ielu un klubu deju tehnikas. To raksturo izteikti plūstošas kustības, kuras mijas ar asām, precīzām un akcentētām kustībām. Apgūstamās deju horeogrāfijas arī ir ļoti dauzpusīgas – gan sievišķīgākas, gan agresīvākas, gan spēcīgākas, tādēļ Jazz Funk ir tik paši izmantots dažādu skatuves un video priekšnesumu veidošanā visā pasaulē.

Katra nodarbība sākas ar iesildīšanos. Tās laikā pedagogs māca tā stila tehnikas, kuras tiks izmantotas attiecīgās dejas horeogrāfijā, kas sekos nodarbības otrajā daļā. Pedagogs dalās savā pieredzē, kā uzrunāt skatītāju ar plašām kustībām, aktiermeistarības paņēmieniem un kā studenti var padarīt savu deju enerģētiski spēcīgāku.

JAZZ FUNK nodarbības ar Andri Bukolovski

Šī nodarbība Jums der, ja vēlaties:

- augstāku intensitāti un slodzi;

- gūt zināšanas par dažādiem deju stiliem;

- attīstīt lokanību, plastiku, izturību;

- stiprināt stāju;

- iegūt pārliecību par sevi;

- attīstīt muzikalitāti un ritma izjūtu;

- trenēt uztveres ātrumu;

- apgūt grīdas un griezienu tehnikas un to variācijas;

- attīstīt precizitāti un koordināciju;

- kontrolēt savu ķermeni gan ātrākā, gan lēnākā tempa kustībās.

Soul of Dance koncerts full April 24_ 20
Soul of Dance koncerts full April 24_ 20

press to zoom
2019-166_web
2019-166_web

Describe your image

press to zoom
Soul of Dance koncerts full April 24_ 20
Soul of Dance koncerts full April 24_ 20

Describe your image

press to zoom
Soul of Dance koncerts full April 24_ 20
Soul of Dance koncerts full April 24_ 20

press to zoom
1/4

Pedagogs Andris Bukolovskis ir absolvējis Rīgas Horeogrāfijas vidusskolu (baleta skolu), 90-tajos gados dzīvojis ASV, kur guva gan skatuves pieredzi, gan apguva Jazz, Modern, Lyrical Jazz, Broadway Jazz, Hip Hop u.c. deju stilus pie vieniem no labākajiem dejotājiem un pedagogiem pasaulē. Dejojis uz dažādām skatuvēm (teātri, mūzikli, deju projekti) Latvijā, Āzijā, ASV un dažādās Eiropas valstīs.

Nodarbības valoda: pasniedzējs runā gan latviski, gan krieviski, gan angliski.

Ieteicamais vecums: 16-45.

Intensitāte: vidēja līdz augsta.

Pieredze: intermediate/advanced (vidēja un ar pieredzi).

​​​​​​​*šīs nodarbības būs vērtīgas arī jau strādājošiem deju pasniedzējiem, kuri grib papildināt savas zināšanas citos deju stilos, attīstīt uztveres ātrumu, palielināt izturību, uzzināt vairāk metodes, ar kuru palīdzību padarīt savu skatuves priekšnesumu spēcīgāku.

Jazz Funk īsa vēsture un pārstāvji pasaulē:

Jazz Funk radās 21.gs sākumā LA (ASV) un strauji ieņēma pirmo vietu populārāko deju stilu vidū, kuru arī šodien plaši izmanto, veidojot horeogrāfijas populāru dziedātāju tūrēm, koncertiem, video klipiem un citiem pasākumiem ar dejotāju dalību. Šis deju stils attīstās, horeogrāfiem miksējot kopā dažādus deju stilus un formas : Jazz, Contemporary, Street Jazz, Hip Hop, House, Waacking, Vogue u.c. Augstu tiek vērtēti tie dejotāji un horeogrāfi, kuriem ir spēcīga baleta un Jazz deju bāze un kuri vienlīdz labi pārzina citus deju stilus, tāpēc šie dejotāji visbiežāk ir ‘’strādājošie” mākslinieki, kuri tiek algoti darbam šovos, koncertos, reklāmās utt.

Jazz Funk deju stilu redzam Lady Gaga, Britney Spears, Janet Jackson, Beyoncé priekšnesumos un video klipos.

Vieni no slavenākajiem šī stila pārstāvjiem pasaulē (dejotāji/horeogrāfi): Brian Friedman, Sheryl Murakami, Miguel Zarate, Kevin Maher, Bobby Newberry u.c.