Pedagogi

Deju studija, Simona Anaņiča, deju nodarbības, hiphop, house, waacking, vogue, swing, jazz, contempoerary, dance studio, Riga
Simona Anaņiča

 

Deju apmācību studijas “Soul of Dance” dibinātāja un vadītāja.
Absolvējusi LKK (dejas un horeogrāfijas nodaļu), strādājusi kā horeogrāfs un deju pedagogs modeļu aģentūrā "GMT", veidojusi horeogrāfijas modes skatēm, tai skaitā arī skatēm Riga Fashion Week ietvaros, veidojusi deju horeogrāfijas basketbola kluba "VEF Rīga" karsējām; stādījusi deju horeogrāfijas daudziem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, kā arī vienai no lielākajām 'showproduction' kompānijām Skandināvijā – “Dance Factory”.

Apmeklējusi deju seminārus un meistarklases pie pedagogiem no ASV, Slovēnijas, Moldovas, Francijas, Krievijas, Igaunijas, apgūstot street dance, contemporary dance, jazz, vogue, waacking tehnikas.

Simona piedalījusies TV3 šovā “Dejo Nost”, 10 nedēļu laikā katru nedēļu veidojot deju horeogrāfijas un apmācot dejošanā savu partneri Ritvaru Božu un finālā iegūstot 2.vietu.

Jazz Funk, Andris Bukolovskis, deju studija, deju nodarbības, Rīga
Andris Bukolovskis​

 

Andris Bukolovskis ir autoritāte Latvijas profesionālās dejas pasaulē, viens no pieredzējušākajiem māksliniekiem un horeogrāfiem. Mācījies Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā, guvis plašu profesionālo pieredzi ASV, veidojis horeogrāfijas ārzemju zvaigznēm, tostarp strādā ar itāļu dziedātāju In-Grid. Viņa nodarbības ir ļoti profesionālas un radošas. Andris spēj īsā laikā sasniegt labu rezultātu un palīdzēt katram dalībniekam atvērties. Viņš ir prasīgs, bet pozitīvs un nodarbības valda lieliska atmosfēra. Andris ir īsts virtuozs, kurš pārvalda plašu deju stilu klāstu.

Deju studija "Soul of Dance"
Alex Snickers

 

Latvijā pazīstams horeogrāfs un dejotājs, nacionāla mēroga un starptautisku hip-hop un house sacensību uzvarētājs, viens no pedagogiem prestižajā deju nometnē "Hyper Week" (Itālija). Sadarbojas ar grupu "Bermudu Divstūris" un dziedātāju Aminatu. Kopš 2016.gada piedalās Latvijas Nacionālās operas un baleta iestudējumā "Karmena". 

roma.jpg
Roma Spradzenko​

Studē Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā, specialitātē "deju un ritmikas skolotājs". Pārstāv contemporary, heels, vogue, urban un citus deju virzienus.