Search

Vasaras kurss "Dance Storm" atkal kļuvis par notikumu


Deju studija "Soul of Dance" šogad rīkoja jau piekto vasaras intensīvo kursu "Dance Storm", kas ik gadu kļūst par iespēju gan studijas dalībniekiem, gan citiem dejas interesentiem nedēļas laikā iepazīties ar plašu deju stilu klāstu.

Tāpat kā iepriekšējos gados, intensīvā kursa nodarbības vadīja studijas pedagogi un viespedagogi Simona Anaņiča, Kristiāna Cimermane, Andris Bukolovskis, Marta Zeimule un Kārlis Grīnerts. Par tradīciju ir kļuvusi Igaunijas pedagoga Roman Tsikvarov viesošanās "Dance Storm", šogad - ar House, Hip-Hop un Hip-Hop Freestyle nodarbībā. Pēc gada pārtraukuma atgriezās arī Latvijas 'Waacking karaliene' Anastasija Vorkunkova, kura šoreiz piedāvāja arī ekspresīvo un dzīvespriecīgo Dancehall stilu.

Intensīvais kurss kļuva par pirmo iepazīšanos ar studijas jauno pedagoģi Jekaterinu Proņinu. No septembra studijas nodarbību programmā ir iekļauts viņais vadītais Cabaret Jazz.

Pirmo reizi "Dance Storm" notika nevis vasaras vidū, bet gan izskaņā. Tas ļāva kursam pievienoties tiem dejas entuziastiem, kas tikai meklēja savu deju studiju un savu deju stilu. Prieks, ka daļa no viņiem jaunajā sezonā turpina apmeklēt mūsu nodarbības.

#dejukurss #dancestorm #jazz #contemporary #nodarbības #andrisbukolovskis #simonaanaņiča

30 views0 comments