Search

"Soul of Dance" komandai pievienojas dzirkstošā Jekaterina Proņina


Deju studijas "Soul of Dance" pedagogu kolektīvam 2014./2015.gada sezonā pievienojusies Jekaterina Proņina. Tāpat kā citi studijas pedagogi, Katja savas karjeras laikā nodarbojusies ar dažādiem deju stiliem. Vairākus gadus dzīvojusi ārzemēs un ieguvusi plašu starptautisku pieredzi.

„ Visu mūžu nodarbojos ar dažāda veida deju formām. Jau vairāk ka 10 gadus nodarbojos ar aerobiku. Interesējos par jogu un visām jaunajām dejas un sporta tendencēm. Ļoti patīk radoši strādāt ar cilvēkiem – gan mazajiem, gan pieaugušajiem, kā arī iepazīties ar jaunām kultūrām un mācīties jaunas valodas,” par sevi saka Katja.

Jekaterina mācījusies Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā un Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā, tad pārcēlusies uz Poliju, kur studēja horeogrāfiju, apguva bērnu pedagoģiju un psiholoģiju, līdztekus strādājot kā baletdejotāja opernamos Čehijā un Polijā. Strādājusi arī teātra akrobātikas šovā „Tropical Island” Berlīnē, kā arī teātra akrobātikas grupās Polijā (teātra akrobātikas grupas „Ocelot Fundation” un „Flycube”, teātris „Capitol”, maģijas priekšnesumi Nomi Magic”), apguvusi Zumba Fitness instruktora kursu un aerobikas instruktora kursu.

Pēc atgriešanās Latvijā Katja sāka strādāt par klasikas pasniedzēju deju grupā „Ritms”, bet 2013.gada rudenī uzsāka studijas Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā, deju un ritmikas skolotāja specialitātē.

Deju studijā „Soul of Dance” Jekaterina 2014.gada septembrī sāka pasniegt sievišķīgās Cabaret Jazz nodarbības.

#jekaterinaproņina #jazz #cabaret

52 views0 comments