Search

Katrīna Jocus atgriežas Latvijā un aicina uz atvērto Heels deju nodarbību


Kolosāla ziņa sieviešķības piekritējām! Pēc vairāku mēnešu prombūtnes Rīgā atgriežas šarmantā studijas "Soul of Dance" pedagoģe Katrīna Jocus un jau 11.oktobrī aicina uz atvērto Heels (dejas uz papēžiem) nodarbību.

Heels nodarbības notiks katru otrdienu plkst.19:00, bet 11.oktobra nodarbību ikviena dāma var apmeklēt bez maksas, lai iepazītos ar pedagoģi un nodarbību.

Dejotāja un horeogrāfe Katrīna Jocus mācījusies Latvijas Kultūras koledžā, piedalījusies vairākās dejas izrādēs, “Catalyst Dance Group”, bijusi go-go dejotāja labākajos Rīgas naktsklubos. Ieguvusi arī deju pieredzi citās Eiropas valstīs un pilnveidojusies pie starptautiski pazīstamiem dejas guru, tai skaitā mācījusies pie R’n’B zvaigznes Beyoncé kustību pedagoģes Danas Foljas (Dana Foglia). 2015.gadā Katrīna kļuva par vienu no 25 Eiropas dejotājiem, kurus Dana personīgi izvēlējās savai ‘mentorship’ programmai Londonā. Trīs nedēļu garumā Katrīnai bija iespēja pilnveidoties dejā un skatuves mākslā pie Danas un citiem viņas komandas pedagogiem.

Pieteikšanās 11.oktobra nodarbībai, uz e-pastu sofd@inbox.lv sūtot savu vārdu/uzvārdu un tālruņa numuru.

Spodriniet kurpes un uz tikšanos deju zālē!

#heelsclass #heelsdance #KatrīnaJocus #dejasuzpapēžiem #sievišķība #Beyoncé #dejunodarbības #dejustudijarīgascentrā #dejukursi #dejustudija

223 views0 comments