Search

Fit Dance - īpašs nodarbību kurss pēcsvētku laikam


No 9.janvāra līdz 13.februārim deju studija "Soul of Dance" piedāvā īpašu nodarbību kursu pēcsvētku laikam Fit Dance, kuru vadīs fitnesa trenere un dejotāja Diāna Rutks. Tā būs kardio un spēka vingrinājumu slodze, izmantojot efektīvus, nostiprinošus vingrinājumus no fitnesa un dejas nozarēm, vienlaikus attīstot dejotprasmi, graciozitāti, stāju, atmiņu un koordināciju.

Fit Dance notiks otrdienās 20:00, nodarbība būs stundu gara. Nodarbība īpaši izstrādāta pēcsvētku laikam, kad pēc atvaļinājuma vai ilgākas pauzes mūsu ķermenim nepieciešams atgūt spēkus un atgriezties formā.

Nodarbība tiks sadalīta divās daļās:

- Pirmaja daļā uzmanība tiks pievērsta problēmu zonām - sēžas, kāju, muguras, preses un roku muskuļus nostiprinoši un attīstoši vingrinājumi. Veiksim spēka vingrinājumus, izmantojot sava ķermeņa svaru.

- Otrā nodarbības daļā pievērsīsimies Contemporary Jazz dejas tehnikām, kā arī mācīsimies deju kombinācijas.

Nodarbība ir domāta tev, ja:

  • Nekad pirms tam neesi dejojis, bet vēlies ar kaut ko sākt. Šis būs labs ievads, kas palīdzēs sagatavot ķermeni un prātu.

  • Ja esi esi jau ar deju un fitnesu uz „tu”, šis būs vēl viens attīstošs pakāpiens tavā dejas un fitness pieredzē. Turpināsi stiprināt gan jau esošās zināšanas, gan jau gadiem veidoto fizisko formu.

  • Esi vecumā no 17 līdz 45 gadiem

Fit Dance kursa cenas:

6 nodarbības – 33 eiro (pilns kurss no 9.janvāra līdz 13.februārim)

5 nod. – 30 eiro

4 nod. – 25 eiro

3 nod. – 20 eiro

2 nod. – 14 eiro

1 nod. – 7 eiro

Jaunajiem dalībniekiem pirmā nodarbība - bez maksas.

#fitdance #fitness #dancing #dejasiesācējiem #dejaspieaugušajiem

222 views0 comments