Mūsdienu deju stilu mix. Deju nodarbības tiem, kam patīk dažādība. Studijas vadītāja Simona Anaņiča izveidojusi unikālu nodarbību, kurā apvienotas aktuālākās dejas tendences un labākais, kas ar deju noticis 20.gadsimtā. Šodien dzīvespriecīgais house, rīt "garšīgs" hip-hop, parīt sievišķīgs un pavedinošs showdance - tikpat daudzveidīgas un radošas kā pati Simona ir arī viņas nodarbības. Iedvesmojusies no Baltijas un pasaules spilgtākajiem dejotājiem un horeogrāfiem, arī Simona kļuvusi par iedvesmas avotu gan dejas profesionāļiem, gan pilnīgiem iesācējiem.

Nodarbības iesācējiem - pirmdienās/trešdienās 19:00, dejotājiem ar priekšzināšanām - pirmdienās/trešdienās 20:00, 

Jazz Funk. Pasauli pārņēmis jazz funk neprāts un tam ļaujamies arī mēs. Manierīga un stilīga deja, kas apvieno hip-hop, jazz, waacking un daudzu citu deju elementus. Tā ir deja, no kuras nav iespējams atraut acis! Īpaši - talantīgā un universālā Andra Bukolovska izpildījumā. Nodarbības notiek ceturtdienās 20:30.

Jazz Contemporary. Modernās dejas un Jazz dejas tehnikas - dejas stils, kas jau daudzus gadus ir iekarojis stabilu un prestižu pozīciju visā pasaulē. Jūs to noteikti esat redzējuši TV šovā "So You Think You Can Dance". Ar šo stilu "saslimusi" arī pedagoģe Kristiāna Cimermane, šķiet, uz ilgu laiku. Otrdienās 20:00.

Heels. Pedagoģe Katrīna Jocus mācījusies pie R’n’B zvaigznes Beyoncé kustību pedagoģes Danas Foljas (Dana Foglia). Tā ir unikāla iespēja, ko nedrīkst laist garām. Dejosim gan uz papēžiem, gan bez. Otrdienās 19:00.

Mūsdienu deju stilu mix tīņiem. Studijas vadītāja Simona Anaņiča gaidīs uz nodarbībām tīņus vecumā no 13 gadiem. Trešdienās 17:00.

House. 2017./2018.gada sezonas jaunums! House nodarbības ar talantīgo un azartisko Alex Snickers. Apvienotā pieaugušo un tīņu grupa. Pirmdienās 18:00.